Kees Salentijn - zeefdruk -1997

Kees Salentijn - zeefdruk -1997 kopen? Bied vanaf 55!
Kees Salentijn - zeefdruk -1997 kopen? Bied vanaf 55!Kees Salentijn - zeefdruk -1997 kopen? Bied vanaf 55!Kees Salentijn - zeefdruk -1997 kopen? Bied vanaf 55!Kees Salentijn - zeefdruk -1997 kopen? Bied vanaf 55!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage65/100
Zeefdruk van Kees Salentijn.  Oplage: 65/100. Afmetingen blad: H49 x b37cm. Afmetingen voorstelling: H33  x b23cm. Het werk is rechts onder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Salentijn volgt zijn opleiding aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten in Amsterdam, afdeling vrije schilderskunst. O.B. Kat is daar zijn belangrijkste leermeester. Salentijn bestudeert in zijn studieperiode schilderijen in het Prado in Madrid en hij verblijft enige maanden bij een Berberse familie in Marokko.

De achtergrondkleur is in werkelijkheid iets geliger, dit komt niet helemaal goed over op de foto.

Kees Salentijn (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (32 )

957 verkochte items
Alle items van deze verkoper (289)
37 cm
49 cm
Starttijd:07-11-2022 om 22:36
Eindtijd:13-11-2022 om 19:21
Openingsbod € 55
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
VerzendingWereldwijd