Kees Salentijn - Zonder titel

Kees Salentijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 37!
Kees Salentijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 37!Kees Salentijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 37!Kees Salentijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 37!Kees Salentijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 37!Kees Salentijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 37!Kees Salentijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 37!Kees Salentijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 37!
  • Kees Salentijn (1947)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2002
Techniek Zeefdruk
Drager Geschept Papier
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 125
Conditie: uitstekend.
 Oplage: 87/125.
 Jaar: 2002.
Afmeting: 30 x 24 cm.
 Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 15,50
Naar Duitsland € 15,50
Europese Unie € 17,50

Kees Salentijn (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (18)

Geplaatst door  Privateartcollector
Lid sinds 2017
929 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
24 cm
30 cm