Kees Scherer - 3 old women - Parijs 1955 - Verkocht

Kees Scherer - 3 old women - Parijs 1955 kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Kees Scherer - 3 old women - Parijs 1955 kopen? Bied vanaf 100!Kees Scherer - 3 old women - Parijs 1955 kopen? Bied vanaf 100!Kees Scherer - 3 old women - Parijs 1955 kopen? Bied vanaf 100!Kees Scherer - 3 old women - Parijs 1955 kopen? Bied vanaf 100!Kees Scherer - 3 old women - Parijs 1955 kopen? Bied vanaf 100!Kees Scherer - 3 old women - Parijs 1955 kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  vintageprint
FA. (1)

39 verkochte items
  • Kees Scherer (1920-1993)
TypeFotografie
Jaartal1955
TechniekC-Print
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38.2 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Oplage1/3
Chromogenic Print, geprint in 2019 op Fujicolor Crystal Archive Paper. Op achterkant stempel galerie Vintage Photo Naarden met oplagenummer. Wordt geleverd met certificaat van echtheid.

Foto is geplaatst in boek 'Kees Scherer - Beeldverhalen van een straatfotograaf' 1948>1967 op pagina 170. Uitgave de Verbeelding 2008 met tekst van Willem Ellenbroek.

Kees Scherer (1920-1993)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  vintageprint
FA. (1)

39 verkochte items
30.5 cm
38.2 cm
Dit item is verkocht voor 126,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-06-2020 om 17:53
Eindtijd:14-07-2020 om 21:40
Biedingen (2)
lionaird
14 jul. / 21:31
€ 110
MartinB6
13 jul. / 17:20
€ 100