Kees Slegt - Abstracte kleurets uit 1988

Kees Slegt - Abstracte kleurets uit 1988 kopen? Bied vanaf 35!
Kees Slegt - Abstracte kleurets uit 1988 kopen? Bied vanaf 35!Kees Slegt - Abstracte kleurets uit 1988 kopen? Bied vanaf 35!Kees Slegt - Abstracte kleurets uit 1988 kopen? Bied vanaf 35!Kees Slegt - Abstracte kleurets uit 1988 kopen? Bied vanaf 35!Kees Slegt - Abstracte kleurets uit 1988 kopen? Bied vanaf 35!Kees Slegt - Abstracte kleurets uit 1988 kopen? Bied vanaf 35!
  • Kees Slegt (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50

* Zeer fraaie ets door Kees Slegt uit 1988.
* Papiermaat - 55 x 75 cm. Beeldmaat 40 x 49 cm .
* Afkomstig uit de portfoliomap  '30 jaar Piet Clement', bekend  drukker van o.a. Roger Raveel, Klaas Gubbels en Constant. De map is eveneens aanwezig in het bezit van het Rijksmuseum.
(In werkelijkheid is het werk veel mooier dan op de helaas niet al  te goed gelukte fotos...)

Kees Slegt (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

718 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
75 cm
55 cm
Starttijd:18-01-2022 om 14:08
Eindtijd:03-07-2022 om 22:33
Openingsbod € 35
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa