* Zeer fraaie ets door Kees Slegt uit 1988. * Papiermaat - 55 x 75 cm. Beeldmaat 40 x 49 cm . * Afkomstig uit de portfoliomap '30 jaar Piet Clement', bekend drukker van o.a. Roger Raveel, Klaas Gubbels en Constant. De map is eveneens aanwezig in het bezit van het Rijksmuseum. (In werkelijkheid is het werk veel mooier dan op de helaas niet al te goed gelukte fotos...)
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50