Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Betreft een indrukwekkende ets van Slegt uit een exclusieve oplage van 10 (!) Dit is exemplaar 5. Het werk verkeert in perfecte staat, heeft een monumentale status en kan zondermeer direct naar eigen smaak worden ingelijst.
Maat: ca. 90x120 cm met kleine marge rondom.
Starttijd | 21-11-2016 om 7:50 |
Eindtijd | 27-11-2016 om 14:50 |