Kees Slegt, Ets nr 2, Calle que no paso, 1980

Kees Slegt, Ets nr 2, Calle que no paso, 1980 kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 20,00

Kees Slegt, Ets nr 2, Calle que no paso, 1980 kopen? Bied vanaf 5!Kees Slegt, Ets nr 2, Calle que no paso, 1980 kopen? Bied vanaf 5!Kees Slegt, Ets nr 2, Calle que no paso, 1980 kopen? Bied vanaf 5!Kees Slegt, Ets nr 2, Calle que no paso, 1980 kopen? Bied vanaf 5!

Geplaatst door  soepwuffer

24 verkochte items
  • Kees Slegt (1946)

Deze ets in oplage onbekend, gesigneerd onder links heeft titel

ETS nr. 2 “ Calle que no paso"

1980

afmeting van de daadwerkelijke ets ong. 17cm x 22 cm

objectafmeting 41,3cm x 51,3cm.

Bij verzending, zonder aluminium wissellijst, afhalen met lijst

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:03-05-2015 om 16:48
Eindtijd:17-05-2015 om 16:48

Biedingen (9):

SoKo
16 mei / 21:04
€ 20
Elianne7
16 mei / 21:04
€ 18
SoKo
16 mei / 21:04
€ 17
Elianne7
16 mei / 21:02
€ 15
SoKo
16 mei / 20:55
€ 13
Smitje
16 mei / 09:14
€ 11
SoKo
16 mei / 09:14
€ 9
Smitje
16 mei / 09:14
€ 7
SoKo
9 mei / 00:02
€ 5