Kees Slegt - Kees Slegt, Ets nr 6, Calle que no paso, 1980 - Verkocht

Kees Slegt, Ets nr 6, Calle que no paso, 1980 kopen? Bied vanaf 5!

Kees Slegt, Ets nr 6, Calle que no paso, 1980 kopen? Bied vanaf 5!Kees Slegt, Ets nr 6, Calle que no paso, 1980 kopen? Bied vanaf 5!Kees Slegt, Ets nr 6, Calle que no paso, 1980 kopen? Bied vanaf 5!Kees Slegt, Ets nr 6, Calle que no paso, 1980 kopen? Bied vanaf 5!
  • Kees Slegt (1946)
Type kunstwerkSchilderij

Deze ets (in oplage onbekend), gesigneerd onder links heeft titel

ETS nr. 6 “ Calle que no paso"

1980

afmeting van de daadwerkelijke ets ong. 17cm x 22 cm

objectafmeting 41,3cm x 51,3cm.

Bij verzending, zonder aluminium wissellijst, afhalen met lijst

Starttijd3-5-2015 om 16:44
Eindtijd17-5-2015 om 16:54
Biedingen (13)