Kees Slegt - Grote ets, Zonder titel - Ingelijst (Zeer Groot!) - Verkocht

Kees Slegt - Grote ets, Zonder titel - Ingelijst (Zeer Groot!) kopen? Bied vanaf 150!
Kees Slegt - Grote ets, Zonder titel - Ingelijst (Zeer Groot!) kopen? Bied vanaf 150!Kees Slegt - Grote ets, Zonder titel - Ingelijst (Zeer Groot!) kopen? Bied vanaf 150!Kees Slegt - Grote ets, Zonder titel - Ingelijst (Zeer Groot!) kopen? Bied vanaf 150!Kees Slegt - Grote ets, Zonder titel - Ingelijst (Zeer Groot!) kopen? Bied vanaf 150!
  • Kees Slegt (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 205 cm (h x b)
Lijst92 cm x 239 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/10
Zeer grote ets, ingelijst in een zware lijst! door Kees Slegt.

Kees Slegt (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (351)

Lid sinds 2010
48277 verkochte items
Alle items van deze verkoper (688)
239 cm
92 cm
205 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-01-2023 om 09:31
Eindtijd:07-02-2023 om 20:03
Aren1
01 feb. / 23:05
€ 150