Zeer fraaie ets door Kees Slegt uit 1988. De afmetingen zijn : 56 x 75,5 cm (blad) - 40 x 49 cm en is in zeer goede conditie. Al 30 jaar in de map bewaard geweest. Het werk is afkomstig uit de portfolio '30 jaar Piet Clement', o.a. drukker van Roger Raveel, Klaas Gubbels en Constant. De map is ook in het bezit van het Rijksmuseum.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arkel, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00