Constant - Kleurenets: Happening II - 1968
Jaap Hillenius - Gadegeslagen koppel - Ets
Herman Brood - ELVIS - gesigneerd en genummerd 16 / 150
Bouke Ylstra - Naakte vrouwen voor symbolieke zuilen - Ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
kleurets met droge naald van Kees Slegt, gesigneerd, 16/20
formaat 30 x 24,5
verzendkosten 7,50, zonder kosten op te halen in Utrecht
Starttijd | 13-5-2013 om 22:33 |
Eindtijd | 20-5-2013 om 22:33 |