Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1974 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 54.5 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Etsen zijn nooit gelijst geweest. Geen beschadigingen. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland |
Verzenden | Pakketpost |
Prijs | Tot 2 kg. |
Objectlocatie | Uden, Nederland |
Starttijd | 14-1-2021 om 19:13 |
Eindtijd | 24-1-2021 om 20:46 |