Mooi werk van Kees Spermon. Abstract hoofd in felle kleuren.
Het werk is in goede conditie, nooit ingelijst geweest. Het is afkomstig uit de map ‘30 jaar Piet Clement’.
De ets wordt bij voorkeur afgehaald. Kan tegen kostprijs worden opgestuurd.
Zeer Goed
Komt zo uit de map ‘30 jaar Piet Clement’
Tot 2 kg.
€ 12,00