Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Litho |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 57 x 79 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | prent 190 |
Fraai werk van Spermon uit 1973. Met potlood gesigneerd, gedateerd, en genummerd .
U kunt de litho vooraf bekijken en of ophalen bij galerie Rotor in Gorcum of toegestuurd krijgen via aangetekende post. U kunt het werk ook kosteloos laten opslaan om het in een later stadium op te komen halen. Ook verzorgen wij inlijstingen.
Conditie | Zeer Goed | ||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 18-12-2020 om 8:12 |
Eindtijd | 29-1-2021 om 14:27 |