Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurets door Kees Spermon
Voorstelling getiteld: 'En gelachen dat we hebben'
Losbladig, beeldmaat 60x49, bladmaat 73x62
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Spermon 1988'
Getiteld in potlood l.o. en genummerd m.o. '6/20'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 11-3-2018 om 21:19 |
Eindtijd | 18-3-2018 om 21:19 |