Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets/aquatint van Kees Spermon uit 1966. Nummmer: 16/20. Titel: 12 uur. Afmetingen blad: H70 x b60 cm. Afmetingen voorstelling: H45,5 x b56 cm. Conditie: in zeer goede staat. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd, met potlood, door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: in goede staat
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 15-2-2018 om 20:12 |
Eindtijd | 22-2-2018 om 21:12 |