Peter Klashorst - Zonder titel
Peter Donkersloot - Vincent van Gogh
Ge-Karel van der Sterren - Wallflower #4
Rix Wierenga - Forma aktua kopperprent
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1978 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56.5 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 7/20 |
Conditie | Goed | ||
Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op. | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 28-11-2018 om 17:19 |
Eindtijd | 6-12-2018 om 21:08 |