Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenets van Kees Spermon uit 1982. Titel: Sign. Nummer:4/25. Afmetingen blad: h70 x b55 cm. Afmetingen voorstelling: h33 x b33 cm. Conditie: in goede staat. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd. Literatuur: Kees Spermon 1941 - 1992, blz 11, nummer 156.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 18-5-2018 om 23:16 |
Eindtijd | 24-5-2018 om 21:16 |