Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 7/20 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Conditie: in goede staat. Er zit een vouw aan de onderkant. Goed ingelijst valt dit onder de lijst/in de passepartout. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 8-7-2021 om 17:17 |
Eindtijd | 14-7-2021 om 21:34 |