Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1974 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 69 x 58.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Proefdruk |
Conditie | Zeer Goed | ||
Klein vouwtje linksonder in het witte gedeelte. Deze valt bij inlijsting onder de passe-partout. | |||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 18-1-2021 om 10:27 |
Eindtijd | 27-1-2021 om 19:03 |