Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1968 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 72.5 x 61.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 14/20 |
Conditie | Goed | ||
In goede staat. Klein vouwtje linksonder in het witte gedeelte. Deze valt bij inlijsting onder de passe-partout. Er zitten wat plakresten, van een vorige inlijsting, op de achterzijde. | |||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 9-3-2021 om 10:08 |
Eindtijd | 16-3-2021 om 19:54 |