Gerrit N. Woudt - gouache uit 1951 - Domineestuin Zaandijk - 22238
Gerard Muller - Grote gemengde techniek "Amsterdam (magere) Brug vroege ochtend" gesigneerd
Jose van Tubergen - kleurets - Abstract 1/1 - 22308 - GROOT
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1967 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 74 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 8/20 |
Ets/aquatint van Kees Spermon uit 1967. Titel: Portet Kees Franse. Literatuur: Kees Spermon: 1941 - 1992, blz 101, nummer 33. Afmetingen blad: H74 x b63cm. Afmetingen voorstelling: H60 x b50cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd en gedateerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie | Zeer Goed | ||
In zeer goede staat | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 17-4-2020 om 14:52 |
Eindtijd | 25-4-2020 om 19:01 |