Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bijna abstract werk van Kees Spermon. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1988), getiteld en genummerd (XXV/XXXV = 25/35). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in zeer goede conditie. Linksonder, buiten het beeld, een klein krijtvlekje en achterop het blad wat krijtresten die totaal niet te zien zijn aan de voorkant. Ingelijst met passe-partout een uitstekend werk.
Afmetingen: 79cm x 57cm (blad), 59cm x 40cm (beeld)
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 1-12-2017 om 23:31 |
Eindtijd | 16-12-2017 om 21:46 |