Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Pen (Inkt) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 26 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige tekening van Kees Spermon. Titel: "Kan het niet wat harder". Afmetingen: H26 x b21 cm. De tekening stamt uit de eind jaren zestig. Het werk is middenonder gesigneerd met SP. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie | Goed | ||
Conditie: in goede staat. Linksonder zit een kleine kreukel in het papier. Op de achterzijde zit een plakrest van een vorige inlijsting. Bij inlijsting valt deze onder de passe-partout. | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 20-3-2020 om 16:46 |
Eindtijd | 25-3-2020 om 20:14 |