Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Droge Naald |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 14.8 x 9.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 13/15 |
Kees Spermon, droge naald,1980
titel: Kop II
oplage 13/15
de droge naald in in goede conditie en niet ingelijst.
beeldformaat 14.8 x 9.8 cm.
bladformaat 46.2 x 37 cm.
kosten verzending in NL en BE € 10.00
Conditie | Goed | ||
Keest Spermon, droge naald | |||
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||
Objectlocatie | UTRECHT, Nederland |
Starttijd | 12-3-2019 om 14:01 |
Eindtijd | 21-3-2019 om 19:56 |