Anton Heyboer - De oer vogel .
Phil Grisel - 1960 - Aquarel - "Rosa vlekken, doortekend" - dubbel gesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1964 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65.5 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Zeer Goed | ||
Klein vouwtje hier en daar langs de rand in het witte gedeelte. Deze vallen bij inlijsting onder de passe-partout. | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 22-10-2019 om 21:46 |
Eindtijd | 30-10-2019 om 21:05 |