Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Tekening / Aquarel |
Mooie potloodtekening van Kees Spermon uit 1970. Titel: Little mirror. Afmetingen incl. passe-partout: H60 x b49 cm. Afmetingen werk: H14 x b22 cm. Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
ZZRD
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 29-6-2018 om 16:25 |
Eindtijd | 6-7-2018 om 21:31 |