Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56.5 x 78.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 94/190 |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
zeer goed, alleen rechts langs de rand zit een vouw en een scheurtje onderaan | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Garantie | |||||
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 30-4-2022 om 8:47 |
Eindtijd | 13-5-2022 om 20:14 |