Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Pentekening van Kees Spermon: Erotische voorstelling. Afmetingen blad: H16 x B25 cm. Afmetingen voorstelling: h10 x b15. Het werk is aan de rechterzijde gesigneerd met het pseudoniem Abdul O'Brien Cohen. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
ZZTEK
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 23-1-2018 om 9:45 |
Eindtijd | 29-1-2018 om 20:45 |