Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Pentekening van Kees Spermon.. Afmetingen: H18 x B23 cm. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar.. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat. Linksboven zit een klein vouwtje.
ZZNK
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 20-10-2017 om 17:32 |
Eindtijd | 7-1-2018 om 19:11 |