Louis Derijks - Naakte vrouwen torso
Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Type | Tekening / Aquarel |
Techniek | Pen (Inkt) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 20.5 x 28.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Pentekening van Kees Spermon. Afmetingen blad: H20.5 x B28.5 cm. Afmetingen voorstelling: h16 x b22. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar met "SP".
De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.
Conditie | Goed | ||
Conditie: in goede staat. Er zitten rechts wat kleine vlekjes op de witte rand | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 27-7-2019 om 23:50 |
Eindtijd | 11-10-2019 om 12:29 |