Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56.5 x 77.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 30/190 |
Titel: Conversation piece green
Jaartal: 1973
Afmetingen beeld: 45 cm x 47 cm (afmetingen blad: 56,5 cm x 77,5 cm)
Oplage: 30/190
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (midden-onder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat, maar met wat lichte kreuklijntjes, voornamelijk langs de randen van het blad en 1 scheurtje en bruin vlekje langs de rand van het blad. Ingelijst niet zichtbaar.
Herkomst: Uitgave Prent 190
De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie | Goed | ||
De voorstelling is in goede staat. Er zitten wat kreukjes aan de buitenranden. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 10-8-2019 om 12:38 |
Eindtijd | 17-8-2019 om 20:23 |