Ab Steenvoorden - Doosje - Ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56.5 x 77.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk van Kees Spermon. Titel: Conversation piece yellow. Jaartal: 1973. Oplage: 30/190.
Afmetingen blad: 56,5 cm x 77,5 cm. Afmetingen beeld: 45 cm x 47 cm.
Het werk is rechts onderin, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Herkomst: Uitgave Prent 190
Conditie | Goed | ||
De voorstelling is in goede staat. Er zitten wat beschadigingen aan de buitenranden. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 27-4-2020 om 15:32 |
Eindtijd | 20-9-2020 om 14:19 |