Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets/aquatint van Kees Spermon. Titel: Big Lighter. Jaar: 1967. Afmetingen blad: H61,5 x b69,5 cm; Afmetingen voorstelling: H50 x b60 cm; Gesigneerd, rechtsonder, door de kunstenaar met potlood. Nummer: 8/20.
Conditie: in goede staat. .
ZZETS
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 21-9-2017 om 16:18 |
Eindtijd | 25-9-2017 om 19:18 |