Kees Tamboer, geen titel, litho - Verkocht

Kees Tamboer, geen titel, litho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 10,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Hadrian
FA. (7)

318 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Volkomen abstracte vorm waar door de kunstenaar geen titel aan is gegeven. Afmeting 77x61, jaartal 1967, geen verdere gegevens. Door kunstenaar gesigneerd.

Het werk kan voor € 10 goed verpakt worden verzonden, deze kosten komen voor rekening van de koper.

Na afspraak is het werk ook af te halen.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Hadrian
FA. (7)

318 verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:12-03-2014 om 10:09
Eindtijd:19-03-2014 om 10:09
Biedingen (3)
lenteman
19 mrt. / 09:22
€ 10
Hans1951
19 mrt. / 08:22
€ 5
Eleo
16 mrt. / 22:52
€ 1