Kees van Bohemen - Clara, handgesigneerde zeefdruk - Verkocht

Kees van Bohemen - Clara, handgesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 195!

Verkoopprijs: € 195,00

Kees van Bohemen - Clara, handgesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 195!Kees van Bohemen - Clara, handgesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 195!Kees van Bohemen - Clara, handgesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 195!Kees van Bohemen - Clara, handgesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2966 verkochte items
Alle items van deze verkoper (255)
  • Kees van Bohemen (1928-1985)
GesigneerdHandgesigneerd

Bekend werk van Kees van Bohemen uit 1978.  Zeefdruk op Economos-Etching papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (110-190), met blindstempel van Henk van der Vet Screenprinting.  In mint conditie.

Afmetingen: 74cm x 60cm (blad), 65cm x 50cm (beeld)

De winnende bieder heeft de optie tot eerste koop van de andere twee handgesigneerde werken in deze serie (Els & Doortje, beiden identieke omschrijving als het bovenstaande werk).  De complete set van drie handgesigneerde werken (Els, Doortje, Clara) heeft een vaste prijs van 495 euro en is niet afhankelijk van de hoogte van het winnende bod.  Mocht de winnende bieder van deze optie af zien dan is dus alleen het winnende bod op de hier geadverteerde zeefdruk (Clara) bindend.

ZZOC

Dit item is verkocht voor 195,00
Starttijd:25-03-2018 om 20:48
Eindtijd:09-04-2018 om 19:48
Ambiorix
09 apr. / 11:46
€ 195