Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk - 1981

Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk - 1981 kopen? Bied vanaf 249!
Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk - 1981 kopen? Bied vanaf 249!Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk - 1981 kopen? Bied vanaf 249!Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk - 1981 kopen? Bied vanaf 249!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
Alle items van deze verkoper (212)
  • Kees van Bohemen (1928-1985)
Jaartal1981
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 64 cm (h x b)
Lijst65 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage112/125
Ingelijste zeefdruk in kleur van Kees van Bohemen.  Jaar: 1981. Nummer: 112/125. Afmetingen incl lijst: H65 x b80cm. Afmetingen voorstelling: H51 x b64cm. Het werk is rechts onderaan  gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen),Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.

In goede staat

Sluit over 2d 19u 50m 25s
Openingsbod€ 249
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd

Starttijd:22-07-2021 om 15:42
Eindtijd:30-07-2021 om 20:44