Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1978 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 74 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
De voorstelling is in zeer goede staat. Wat plakresten en verkleuringen op de randen, van een vorige inlijsting. Deze vallen bij inlijsting onder het passe-partout. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 's-Gravenzande, Nederland |
Starttijd | 8-10-2022 om 17:42 |
Eindtijd | 16-1-2023 om 11:03 |