Litho van Kees van Bohemen. Jaar: 1978. Nummer: A.P. Titel: Els. Afmetingen incl passe-partout: H85.5 x b69.5cm. Afmetingen voorstelling: H64.5 x 49cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag. Doordat het werk plat verpakt moet worden, zullen de verzendkosten wat hoger zijn. Bij verzending zonder passe-partout, kan het opgerold in een koker worden verzonden.