Kees van Bohemen - Litho, Vrouw met rood haar - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Kees van Bohemen - Litho, Vrouw met rood haar - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 180!

Verkoopprijs: € 207,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Kees van Bohemen - Litho, Vrouw met rood haar - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 180!Kees van Bohemen - Litho, Vrouw met rood haar - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 180!Kees van Bohemen - Litho, Vrouw met rood haar - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 180!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Kees van Bohemen (1928-1985)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen66.5 cm x 48.5 cm (h x b)
Lijst100 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200

Bekende, karakteristieke litho van Kees van Bohemen uit 1981.

Met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd.  Het volledige blad achter glas in mooie zilverkleurige houten lijst.  In zeer goede conditie.

Dit item is verkocht voor 207,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-06-2020 om 09:36
Eindtijd:21-06-2020 om 19:06
Siers
21 jun. / 18:59
€ 180