Kees van Bohemen: Zeefdruk, Vrouw - Verkocht

Verkoopprijs: € 250,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44055 verkochte items
Alle items van deze verkoper (404)
  • Kees van Bohemen (1928-1985)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Een zeer mooie zeefdruk van Kees van Bohemen op dik handgeschept papier.

Titel: Vrouw
Jaartal: 1978
Afmetingen: 74cm x 60cm
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Nee
Oplage: 103/190
Herkomst: Uitgebracht bij Prent 190

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 250,00
Starttijd:06-10-2011 om 16:43
Eindtijd:13-10-2011 om 16:43
Kouwe252
12 okt. / 15:34
€ 250