Kees van Dongen ,6 houtgravures naar aquarellen uit 1001 nacht, 1955 . - Verkocht

Kees van Dongen ,6 houtgravures  naar aquarellen  uit 1001 nacht, 1955 . kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Kees van Dongen ,6 houtgravures  naar aquarellen  uit 1001 nacht, 1955 . kopen? Bied vanaf 50!Kees van Dongen ,6 houtgravures  naar aquarellen  uit 1001 nacht, 1955 . kopen? Bied vanaf 50!Kees van Dongen ,6 houtgravures  naar aquarellen  uit 1001 nacht, 1955 . kopen? Bied vanaf 50!Kees van Dongen ,6 houtgravures  naar aquarellen  uit 1001 nacht, 1955 . kopen? Bied vanaf 50!Kees van Dongen ,6 houtgravures  naar aquarellen  uit 1001 nacht, 1955 . kopen? Bied vanaf 50!Kees van Dongen ,6 houtgravures  naar aquarellen  uit 1001 nacht, 1955 . kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Petrus
FA. (5)

282 verkochte items
  • Kees van Dongen (1877-1968)
GesigneerdHandgesigneerd

Liefst 6 houtgravures naar aquarellen uit het boek " Le livre des mille nuits et une nuit " door Gallimard in 1955 uitgegeven en door Kees van Dongen met 80 hutgravures geïllustreerd(foto 6 )

Afmetingen 17.5 x 22.5 cm en 17.5 x 13+ cm voor het plaatje zelf.

Verzendkosten 2,75 Euro

Kees van Dongen (1877-1968)

Alle items van deze kunstenaar(18)
Geplaatst door  Petrus
FA. (5)

282 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:11-09-2015 om 10:08
Eindtijd:20-09-2015 om 20:08
pouwf00
12 sep. / 21:00
€ 50