Kees van Dongen - Houtgravure 1955 -" Farizade et l`oiseau parleur - 1001 nacht - Verkocht

Kees van Dongen - Houtgravure 1955 -" Farizade et l`oiseau parleur - 1001 nacht kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 25,00

Kees van Dongen - Houtgravure 1955 -" Farizade et l`oiseau parleur - 1001 nacht kopen? Bied vanaf 30!Kees van Dongen - Houtgravure 1955 -" Farizade et l`oiseau parleur - 1001 nacht kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  barb52
FA. (3)

248 verkochte items
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1955
TechniekVaria
Afmetingen22.2 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Houtgravure " Farizade et l`oiseau parleur "  naar een aquarel van Kees van Dongen

Illustratie uit 1001 nacht, edition Gaullimard, 1955

 (Les livres des mille nuits et une nuit Tome III, blz. 57 ).

In kleur op hout gegraveerd door G. Angiolini en R. Boyer.

Afgedrukt door de Coulouma studio te Parijs.

Houtgravure uit 1955

Afmetingen blad :    17,0 x 22,2 cm

Afmetingen beeld :  13,2 x 17,8 cm

zonder pptouts

zonder lijst

in goede staat

Kees van Dongen (1877-1968)

Alle items van deze kunstenaar(18)
Geplaatst door  barb52
FA. (3)

248 verkochte items
17 cm
22.2 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:25-08-2018 om 16:24
Eindtijd:06-09-2018 om 20:47
karinbv
06 sep. / 12:43
€ 25