Kees van Dongen - Houtgravure - Zobéida chante pour Ghanem - Verkocht

Kees van Dongen - Houtgravure - Zobéida chante pour Ghanem kopen? Bied vanaf 25!
Kees van Dongen - Houtgravure - Zobéida chante pour Ghanem kopen? Bied vanaf 25!Kees van Dongen - Houtgravure - Zobéida chante pour Ghanem kopen? Bied vanaf 25!Kees van Dongen - Houtgravure - Zobéida chante pour Ghanem kopen? Bied vanaf 25!Kees van Dongen - Houtgravure - Zobéida chante pour Ghanem kopen? Bied vanaf 25!Kees van Dongen - Houtgravure - Zobéida chante pour Ghanem kopen? Bied vanaf 25!Kees van Dongen - Houtgravure - Zobéida chante pour Ghanem kopen? Bied vanaf 25!Kees van Dongen - Houtgravure - Zobéida chante pour Ghanem kopen? Bied vanaf 25!
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Houtgravure "Zobéida chante pour Ghanem"  naar een aquarel van Kees van Dongen (1877-1968).

Illustratie uit 1001 nacht, edition Gaullimard, 1955 (Les livres des mille nuits et une nuit Tome I , blz. 337).

In kleur op hout gegraveerd door G. Angiolini en R. Boyer.

Afgedrukt door de Coulouma studio te Parijs.

Jaar van uitgifte: 1955

Afmeting: 22,3 x 17,8 cm.

De gravure wordt stevig verpakt en aangetekend verzonden.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:30-04-2018 om 16:06
Eindtijd:26-05-2018 om 07:55
trebor12
26 mei / 02:19
€ 25