Voor het boek "Van Dongen" van Ed. des Courières maakte Kees van Dongen 8 lithografieën die met de hand werden ingekleurd. Een jonge dame met haar herdershond trouw wakend naast haar stoel.
Dit boek was de eerste grote monografie met zijn Schilderijen die Van Dongen tot dan had gemaakt. Meer dan 100 stuks worden er afgebeeld. Tussen deze schilderijen bevinden zich 8 prachtige pochoirs, waarvan deze pochoir toch wel een van de mooiste is.
Conditie: Goed, zie foto's. Ter bescherming hebben we het beschermvelletje er voor laten zitten, zodat de pochoir tijdens transport veilig blijft. Bij het inlijsten wordt dit er eenvoudig afgehaald door de inlijster.
De pochoir en het boek waar deze uit komt wordt beschreven in het boek : Kees van Dongen - Het complete grafische werk. Geschreven door Jan Juffermans en Jan Juffermans Jr.
We verzenden de pochoir veilig verpakt tussen 2 houten plaatjes..
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 7,00
Naar België
€ 12,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 20,00