Kees van Dongen - Litho uit L'Assiette au beurre, La marchande de quatre saisons

Kees van Dongen - Litho uit L'Assiette au beurre, La marchande de quatre saisons kopen? Bied vanaf 50!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Kees van Dongen - Litho uit L'Assiette au beurre, La marchande de quatre saisons kopen? Bied vanaf 50!Kees van Dongen - Litho uit L'Assiette au beurre, La marchande de quatre saisons kopen? Bied vanaf 50!Kees van Dongen - Litho uit L'Assiette au beurre, La marchande de quatre saisons kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37066 verkochte items
Alle items van deze verkoper (283)
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1902
TechniekVaria
StijlImpressionistisch
OnderwerpNaakt
Afmetingen26 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Van Dongen werd in 1901 in één klap beroemd door de publicatie van zijn werk in L'Assiette au Beurre, een satirisch tijdschrift dat wekelijks werd uitgegeven in Frankrijk. Dit geïllustreerde themanummer over prostitutie bevat oorspronkelijk 16 litho's, waarvan bovenstaande La marchande de quatre saisons er één van is.

De afmetingen van de lijst zijn: 43 x 33 cm.

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:23-07-2020 om 14:56
Eindtijd:03-08-2020 om 09:50

Rex2205
3 aug. / 04:09
€ 40