Kees van Dongen - pochoir - mannenportret - Verkocht

Kees van Dongen - pochoir - mannenportret kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 155,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  alyna
FA. (4)

67 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1925
TechniekPochoir
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
pochoir uit serie van de monografie Des Courieres, Van Dongen, Paris 1925.

al bijna 100 jaar oud

Kees van Dongen (1877-1968)

Alle items van deze kunstenaar(24)
Geplaatst door  alyna
FA. (4)

67 verkochte items
20 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 155,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-06-2020 om 10:24
Eindtijd:19-06-2020 om 22:01
Biedingen (10)
hans1960
19 jun. / 21:48
€ 135
Joosde
19 jun. / 21:46
€ 125
hans1960
19 jun. / 21:45
€ 115
Joosde
19 jun. / 21:43
€ 105
hans1960
19 jun. / 21:43
€ 105
Joosde
19 jun. / 20:27
€ 95
LantainArdwin
19 jun. / 20:21
€ 85
Joosde
19 jun. / 20:20
€ 75
LantainArdwin
19 jun. / 20:20
€ 75
Joosde
13 jun. / 15:03
€ 65