Kees van Dongen - Vrouw met waaier

Kees van Dongen - Vrouw met waaier kopen? Bied vanaf 750!
Kees van Dongen - Vrouw met waaier kopen? Bied vanaf 750!Kees van Dongen - Vrouw met waaier kopen? Bied vanaf 750!Kees van Dongen - Vrouw met waaier kopen? Bied vanaf 750!Kees van Dongen - Vrouw met waaier kopen? Bied vanaf 750!Kees van Dongen - Vrouw met waaier kopen? Bied vanaf 750!Kees van Dongen - Vrouw met waaier kopen? Bied vanaf 750!
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1957
TechniekVaria
Afmetingen32.5 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
In het boek van Paul Guth 1957 , Eloge de van Dongen, zitten 6 kleuren litho's waar onder de vrouw met waaier.

Boek is een gelimiteerde uitgave van 200 genummerde exemplaren. Zie Juffermans JB 19.

Dit is een mooi kleiner formaat dan de in 1927 uitgegeven serie van Femmes.

Deze litho is in mooie staat met lichte verkleuring.

Verzending is aangetekend .
Heldere kleuren
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 16,00
Naar Duitsland € 16,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Starttijd10-3-2022 om 15:04
Eindtijd17-3-2022 om 21:49
Openingsbod € 750
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland