Kees van Dongen,houtgravure naar aquarel , Le Livre des mille nuits et une nuit

Kees van Dongen,houtgravure naar aquarel , Le Livre des mille nuits et une nuit kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 21,00

Kees van Dongen,houtgravure naar aquarel , Le Livre des mille nuits et une nuit kopen? Bied vanaf 1!Kees van Dongen,houtgravure naar aquarel , Le Livre des mille nuits et une nuit kopen? Bied vanaf 1!Kees van Dongen,houtgravure naar aquarel , Le Livre des mille nuits et une nuit kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Petrus
FA. (4)

276 verkochte items
  • Kees van Dongen (1877-1968)
GesigneerdHandgesigneerd

Op bladzijde 289 van deel 1 van het uit drie delen(foto3) bestaande boek : "Le livre des mille Nuits et une Nuit" ,geschreven door Mardrus , in 1955 uitgegeven door Gallimard te Parijs en door Van Dongen geïllustreerd met 80 houtgravures naar bestaande aquarellen vindt u deze gravure met als titel : "Douce-Amie au souk des esclaves"

Dit item is verkocht voor 21,00

Starttijd:16-05-2015 om 21:20
Eindtijd:21-05-2015 om 21:20

Biedingen (11):

xram44
19 mei / 09:33
€ 21
mrj
19 mei / 09:33
€ 19
xram44
19 mei / 09:32
€ 17
mrj
19 mei / 09:32
€ 15
xram44
19 mei / 09:32
€ 13
mrj
19 mei / 09:32
€ 11
xram44
19 mei / 09:31
€ 9
mrj
19 mei / 09:31
€ 7
xram44
19 mei / 09:31
€ 5
mrj
19 mei / 09:31
€ 3
xram44
17 mei / 22:57
€ 1