Kees van Dongen,litho uit 1901

Kees van Dongen,litho uit 1901 kopen? Bied vanaf 145!

Verkoopprijs: € 150,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65

Geplaatst door  Petrus
FA. (4)

276 verkochte items
  • Kees van Dongen (1877-1968)
GesigneerdHandgesigneerd

Een van de eerste tekeningen waarmee Kees van Dongen een paar centen verdiende in het begin van de 20e Eeuw

Lithografisch afgedrukt in "Assiette au Beurre".

Prijs is inclusief het oorspronkelijke tijdschrift(zit de afbeelding nog in) .Dus nog enkele aanvullende oude tekeningen cadeau.

Behoort tot de collectie van Rudolf Engers.

Laat u het maar eens inlijsten dan  zult u zien wat een uniek object het wordt!

Afmeting 31 x 21 cm,klein genoeg om met stevig karton te worden verstuurd voor 2.50 Euro.

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:22-04-2013 om 21:13
Eindtijd:29-04-2013 om 21:13

grafiek2013
23 apr. / 16:58
€ 150