Kees van Urk - Korenschoven - Verkocht

Kees van Urk - Korenschoven kopen? Bied vanaf 140!

Verkoopprijs: € 140,00

Kees van Urk - Korenschoven kopen? Bied vanaf 140!Kees van Urk - Korenschoven kopen? Bied vanaf 140!Kees van Urk - Korenschoven kopen? Bied vanaf 140!Kees van Urk - Korenschoven kopen? Bied vanaf 140!Kees van Urk - Korenschoven kopen? Bied vanaf 140!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (21)

717 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
  • Kees van Urk (1895-1976)
DragerBoard
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

*Fraai schilderijtje van de bekende Nederlandse kunstenaar Kees van Urk. Mooie kleurimpressie van korenschoven, pasteus geschilderd Kees van Urk is een  kunstenaar die werkte in diverse stijlen.

*Werk is niet gesigneerd, doch volledig gegarandeerd. Komt uit een collectie werken van deze kunstenaar.

*Maten paneel 17 x 31,5. Beeldmaat 15 x 29,5 cm.

Op zich in zeer goede staat en recentelijk nog professioneel gereinigd. Wel is het board verlijmd op een 2e plaatje board / ter info

Kees van Urk (1895-1976)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Strechgel
FA. (21)

717 verkochte items
29.5 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 140,00
Starttijd:19-05-2019 om 21:07
Eindtijd:02-06-2019 om 20:45
ArjanR
28 mei / 21:22
€ 140